Tappara Juniorit
Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Yhteys

Tappara ry

Sudenkatu 7

33520 Tampere

 

puh 020 7457 580

email tapparary (a) tappara.fi

 

Toimiston aukioloajat:

ma-to 9.30 - 17.00

pe       9.30 - 15.00 

 

Varusvarasto: Sudenkatu 7

Avoinna sopimuksen mukaisesti. Yhteys: varustepäällikkö Raimo Kaikkonen 0500 628602

 

 

Henkilöstön yhteystiedot

Kari Aaltonen

toiminnanjohtaja

kari.aaltonen@tappara.fi

050 5164400

Erja Naskali

toimistopäällikkö

erja.naskali@tappara.fi

020 7457580

Kimmo vähä-Ruohola

jääkiekon valmennuspäällikkö B-E-juniorit

kimmo.vaha-ruohola@tappara.fi

020 7457502

Marko Kangasjärvi

jääkiekon valmennuspäällikkö F-G-juniorit

marko.kangasjarvi@tappara.fi

050 5350569

Samuli Nordman

jääkiekon valmennuspäällikkö maalivahdit

samuli.nordman@tappara.fi

040 7028284

Mika Nieminen

jääkiekon taitovalmentaja

mika.nieminen@tappara.fi

0500 527337

Jussi Taipale

BSM joukkueen päävalmentaja

jussi.taipale@tappara.fi

044 3627267

Raimo Kaikkonen

jääkiekon varustepäällikkö

raimokaikkonen@hotmail.com

0500 628602

Katri Melin

taitoluistelun lajikoordinaattori

katri.melin@tappara.fi

0400 972438

Maaret Siromaa

taitoluistelun päävalmentaja

maaret.siromaa@gmail.com

050 5476070

Johanna Nuotiomaa 

muodostelmaluistelun päävalmentaja

johanna.nuotiomaa@gmail.com

040 3536607

Susanna Haarala

yksinluistelun vastuuvalmentaja

susanna.haarala@kolumbus.fi

040 5155397

Jenna Ritvasalo

muodostelmaluistelun vastuuvalmentaja

jenna.ritvasalo@gmail.com

040 5221516

Tuuli Kivinen

yksinluistelun vastuuvalmentaja

tuuli.kivinen@hotamail.com

044 0377131

 

 

 

Johtokunnan yhteystiedot

Markku Mattila, puheenjohtaja

markku.mattila@sentteritampere.fi

0400 733525

Jari Kakko, varapuheenjohtaja

jari.kakko@tammertukku.fi

0500 506552

Antti Klaavu

antti.klaavu@tamk.fi

040 5050286

Jussi Aaltonen

juza.aaltonen@gmail.com

040 9643718

Juhani Nummi

juhani.nummi@yit.fi

040 8619901

Ronald Grönlund

ronaldgronlund@gmail.com

0400 418021

Anne-Mari Jussila

anne-mari.jussila@elisanet.fi

044 2882123

Teemu Numminen

teemu.numminen@sabres.com

040 5441818

Marjo Majlund

marjo.majlund@gmail.com

040 5664788