Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Tappara Juniorit

Yhteys

Tappara ry

Sudenkatu 7

33520 Tampere

 

puhelin: 020 7457 580

sähköposti: tapparary@tappara.fi

 

Tappara ry toimisto suljettu 19.6.-26.7. välisen ajan

Toimiston aukioloajat:

ma-to 9.30 - 17.00

pe       9.30 - 15.00 

 

 

 

Henkilöstön yhteystiedot

Kari Aaltonen

toiminnanjohtaja

kari.aaltonen@tappara.fi

050 5164400

 

Erja Naskali

toimistopäällikkö

erja.naskali@tappara.fi

020 7457580

 

Kimmo vähä-Ruohola

juniorivalmennuksen johtaja

kimmo.vaha-ruohola@tappara.fi

020 7457502

 

Jukka-Pekka Leppänen

valmennuspäällikkö lapsikiekkotoiminta

jukka-pekka.leppanen@tappara.fi

040 8428520

 

Samuli Nordman

valmennuspäällikkö maalivahtitoiminta

samuli.nordman@tappara.fi

040 7028284

 

Kasperi Saarinen

valmennuspäällikkö D2-E1, taitovalmentaja

kasperi.saarinen@tappara.fi

040 5932788

 

Jussi Taipale

BSM joukkueen päävalmentaja

jussi.taipale@tappara.fi

044 3627267

 

Niklas Sirén

valmennuspäällikkö C2-D1-juniorit

niklas.siren@tappara.fi

040 5845599

 

Tia Siromaa-Miettinen

yksinluistelun vastuuvalmentaja

tia.siromaa@gmail.com

0400 972438

 

Maaret Siromaa

taitoluistelun päävalmentaja

maaret.siromaa@gmail.com

050 5476070

 

Johanna Nuotiomaa 

muodostelmaluistelun päävalmentaja

johanna.nuotiomaa@gmail.com

040 3536607

 

Susanna Haarala

taitoluistelun urheilu- ja kehitysjohtaja

susanna.haarala@tappara.fi

040 5155397

 

Jenna Ritvasalo

muodostelmaluistelun vastuuvalmentaja

jenna.ritvasalo@gmail.com

040 5221516

 

Tuuli Kivinen

yksinluistelun vastuuvalmentaja

tuuli.kivinen@hotmail.com

044 0377131

 

Sanni Kuusela

taitoluisteluvalmentaja

sanni.k.kuusela@gmail.com

0400 399612

 

     

 

 

Johtokunnan yhteystiedot

Markku Mattila, puheenjohtaja

markku.mattila@sentteritampere.fi

0400 733525

 

Jari Kakko, varapuheenjohtaja

jari.kakko@tammertukku.fi

0500 506552

 

Antti Klaavu

antti.klaavu@tamk.fi

040 5050286

 

Jussi Aaltonen

juza.aaltonen@gmail.com

040 9643718

 

Teemu Nurmi

nurmi.t@hotmail.com

040 5210076

Ronald Grönlund

ronaldgronlund@gmail.com

0400 418021

 

Anne-Mari Jussila

anne-mari.jussila@elisanet.fi

044 2882123

 

Petri Rajasalo

petri.rajasalo@kolumbus.fi

050 3372500

 

Matti Ollila

mollila79@hotmail.com

040 5144978