Maalivahdit

# Nimi Syntymäaika Syntymäpaikka Pituus/paino Kätisyys Kaudet Sopimus
30 Christian Heljanko 2.4.1997 Porvoo 182/76 Left 1. kausi 2019
49 Dominik Hrachovina 29.8.1994 Brno CZE 179/83 Left 6. kausi 2018
73 Kimmo Rautiainen 9.3.1998 Savonlinna 176/70 Left 2. kausi A-jun

Puolustajat

# Nimi Syntymäaika Syntymäpaikka Pituus/paino Kätisyys Kaudet Sopimus
4 Mikko Lehtonen 16.1.1994 Turku 182/89 Left 1. kausi 2019
5 Jere Rouhiainen 16.1.1996 Tampere 182/75 Left 3. kausi 2018
9 Aleksi Salonen 3.2.1993 Muurame 177/82 Right 3. kausi 2018
13 Valtteri Kemiläinen 16.12.1991 Jyväskylä 184/86 Right 2. kausi 2018 + 1
23 Aleksi Elorinne 3.2.1990 Joensuu 195/95 Left 6. kausi 2019
33 Veli-Matti Vittasmäki 3.7.1990 Turku 186/98 Left 1. kausi 2020
52 Otso Rantakari 19.11.1993 Helsinki 182/83 Right 2. kausi 2018
58 Martin Bodák 28.11.1998 Spišská Nová Ves SVK 185/80 Right 2. kausi A-jun
78 Niko Mikkola 27.4.1996 Kiiminki 194/89 Left 1. kausi 2019

Hyökkääjät

# Nimi Syntymäaika Syntymäpaikka Pituus/paino Kätisyys Kaudet Sopimus
11 Matti Järvinen 14.10.1989 Lontoo GBR 193/90 Left 1. kausi 2019
17 Teemu Nurmi 24.2.1985 Tampere 186/91 Right 8. kausi 2018
20 Niko Ojamäki 17.6.1995 Pori 180/82 Right 1. kausi 2019
26 Jere Karjalainen 23.5.1992 Helsinki 175/76 Right 4. kausi 2018
42 Otto Rauhala 12.4.1995 Ylöjärvi 180/92 Left 4. kausi 2019
44 Jan-Mikael Järvinen 26.2.1988 Pirkkala 174/80 Left 7. kausi 2020
61 Juhani Jasu 19.1.1988 Eurajoki 185/89 Right 3. kausi 2019
62 Otto Mäkinen 21.5.1998 Tampere 188/81 Left 1. kausi 2018+1
67 Tomáš Záborský 14.11.1987 Trencin SVK 185/91 Left 1. kausi 2019
68 Joona Luoto 26.9.1997 Tampere 187/84 Left 2. kausi 2020
70 Jarno Kärki 13.10.1994 Pori 194/87 Left 1. kausi 2019
71 Kristian Kuusela 19.2.1983 Seinäjoki 175/82 Right 5. kausi 2020
76 Anton Levtchi 28.11.1995 Varkaus 181/80 Left 2. kausi 2018
81 Jukka Peltola 26.8.1987 Tampere 184/84 Left 12. kausi 2019
92 Sebastian Repo 23.6.1996 Lahti 189/90 Right 2. kausi 2019

Valmennus ja huolto

Nimi Syntymäaika Tehtävä Kaudet Sopimus
Jukka Rautakorpi 17.12.1963 Päävalmentaja 11. kausi 2019
Marko Ojanen 27.3.1973 Valmentaja 7. kausi 2019
Janne Grönvall 17.7.1973 Valmentaja 1. kausi 2019
Petri Tuononen 7.7.1967 Mv-valm / J-joht. 8. kausi 2019
Jaakko Kailajärvi 1.7.1941 Voimavalmentaja 19. kausi 2018
Jenni Puputti 28.6.1986 Voimavalmentaja 1. kausi 2018
Tomi Mäkelä 6.1.1974 Fysioterapeutti 2. kausi 2018
Toni Uotila 21.10.1978 Fysioterapeutti 10. kausi 2018
Antti Muurila 27.10.1982 Huoltaja 2. kausi 2018
Jorma Pekkanen 21.5.1953 Huoltaja 15. kausi 2018
Veli-Matti Pohjonen 11.10.1963 Hieroja 22. kausi 2018
Michel Tanus 12.10.1963 Lääkäri 11. kausi 2018
Tomi Kianta 28.12.1968 Lääkäri 15. kausi 2018
Niklas Tast 2.11.1978 Kiropraktikko 4. kausi 2018